FINANCIE

Profi Broker Fin s.r.o. – člen skupiny EKVOIA CAPITAL

V sektore finančného sprostredkovania pôsobíme pod značkou profibroker už od roku 2015

Spoločnosť bola založená ako nezávislá maklérska firma po viac ročných skúsenostiach na finančnom a realitnom trhu oboma zakladateľmi. Obaja majitelia spoločnosti si prešli viacerými medzinárodnými finančným spoločnosťami na obchodníckych, manažérskych a riaditeľských pozíciách. Víziou spoločnosti je vytvoriť unikátne miesto pre klienta v oblasti finančných produktov a riešenia otázky bývania. Medzi nášho najvýznamnejšieho strategického partnera patrí spoločnosť FINGO.

Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie finančných a realitných služieb s cieľom poskytnúť pre každého klienta čo najkvalitnejšiu službu a individuálny prístup komplexného finančného plánovania. Prostredníctvom našich sprostredkovateľov sa snažíme byť ku klientom bližšie aby sme mohli priniesť aj bežným klientom alebo podnikateľom výhody a porozumenie produktom na finančnom trhu a aby ich mohli využívať čo najefektívnejšie. Našim hlavným cieľom je priniesť klientom čo najväčšiu pridanú hodnotu pre nich z finančných produktov , ktoré denno-denne využívajú. Našou najväčšou výhodou je práve prepojenie našich dvoch divízíi – finančnej a realitnej – práve vďaka tomuto klient vie vyriešiť všetko s nami, vďaka čomu klientovi šetríme čas a peniaze.

Uvedomujeme si, že úspešnú značku môžu vybudovať len úspešní ľudia, preto kladieme veľký dôraz na našich sprostredkovateľov a na ich odborné vzdelávanie, čím zaručujeme ich profesionálny prístup.