DEVELOPMENT

V sektore developmentu pôsobíme v rámci vlastných projektov, ale aj ako spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment stavby

V roku 2020 sme úspešne zrealizovali projekt ,,Rezidencia Gorazdova“ v Nitre. Aktuálne je vo výstavbe projekt ,,Rezidencia pod Borinou“ taktiež v Nitre. V roku 2023 realizujeme kúpu a následnú rekonštrukciu budovy na Farskej ulici, ktorá sa stane novým sídlom skupiny Ekvoia capital a jej členov.

V rámci projektového manažmentu zastrešujeme prípravu a manažment developerského projektu v Nitre s viac ako 230 bytmi a polyfunkciou s názvom Selenea. V rámci developerských projektov sme spolupracovali s viacerými významnými investormi, či už v rámci spolupráce pri predaji nehnuteľností v projektoch, alebo koordinačne.

Rezidencia Gorazdova – projekt ukončený

Rezidencia pod Borinou – projekt vo výstavbe

Polyfunkčný areál Spišská – SELENEA – projekt sa pripravuje

Ekvoia Residence – nové sídlo spoločnosti a administratívne priestory na prenájom v našom vlastníctve
V súčasnosti prebieha rozsiahla rekonštrukcia budovy, v r.2024 je predpokladané ukončenie prác

V roku 2023 sa členom skupiny EKVOIA CAPITAL stala aj firma EVELSON, zaoberajúca sa výstavbou drevodomov. Ide o dynamickú a inovatívnu spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti stavebníctva, inžinierskej činnosti a financovania projektov.

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na: info@evelson.sk

Viac informácii nájdete na našom webe 

V roku 2023 sa členom skupiny EKVOIA CAPITAL stali aj stavebniny MARAND PLUS. Cieľom tejto akvizície bolo posilnenie skupiny, dosiahnutie väčšej samostatnosti v oblasti developmentu, konkrétne pri výstavbe a rekonštrukcii. Marand je spoločnosť ponúkajúca širokú ponuku služieb, od predaja stavebného materiálu, poradenstva a projektovania nízkoenergetických rodinných domov, či vizualizácii interiéru a exteriéru pre zákazníkov za zvýhodnené ceny. Cieľom je poskytovať maximálnu kvalitu a efektívnosť za rozumnú cenu.

 V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na: info@marand.sk

Viac informácii nájdete na našom webe